niedziela, 28 października 2012

everyday

  Wszędzie, radosne lub trochę mniej, wpisy o nadchodzącym poniedziałku, śniegu i zimnie. Na chwilę obecną mnie to nie rusza. Nie mogę doczekać się środy, aby złapać w końcu porządny oddech i nadrobić zaległości ze zdjęciami, bo jak na razie trochę brak mi motywacji... Czas to wszystko zmienić i zapakować laptopa nowościami, za którymi on, jak i ja, bardzo się stęskniliśmy.

  Tymczasem ze zdjęć dzisiaj: zawartość mojego telefonu. Bo kto inny jak nie on towarzyszy mi, gdy nie mam przy sobie aparatu? Trochę "staroci", żeby przypomnieć sobie o wakacjach, które wcale nie skończyły się tak dawno temu...12 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdradź jak robisz te efekty na zdjęciach, w jakim programie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zostałaś u mnie wyróżniona! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajniutkie foty :)
  Ja też muszę trochę po fotografować, bo dawno nie robiłam tego ot tak, dla przyjemności ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny blog! :)
  obserwuję i liczę na to samo! :D
  hurtownia-marzen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. w jakim programie obrabiasz zdjęcia?
  boże cudowne.

  OdpowiedzUsuń
 7. fajny blog!

  +zapraszam do siebie, obecnie trwa konkurs w którym do wygrania jest moja praca (jeśli wygrasz narysuję ilustrację właśnie dla Ciebie, taką jaką sobie wybierzesz)- www.drawing-for-you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę, że stawiasz pierwsze kroki w blogosferze (też się tak cały czas czuję, bo dopiero zaczynam ogarniać o co z tym blogowaniem chodzi;)), więc dobra rada na początek: usuń weryfikację obrazkową:)

  OdpowiedzUsuń